HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Tecrübeli kadrosuyla Karadeniz bölgesinde güçlü ve güvenli asansör firmaları arasında en önlerde yerini almış, çalışmalarını ülke çapına ve yurtdışına taşıyarak asansör montaj, bakım ve onarım ve servis hizmetlerinde aranan bir marka olmuştur.

Bir sistemdeki teknik elemanların yapısının olması gerektiği durumun, korunması, yeniden kazandırılması ve mevcut durumun belirlenip değerlendirilmesi için gerekli önlemler topluluğu olarak bakım tarif edilir.
Asansör tesisleri, insan hayatı ve mal güvenliği bakımından diğer makine sistemlerinden daha yüksek emniyet ve güvenilirliğe sahip olmalıdır.

Bakım, genel olarak sadece hasar oluştuğu zaman alınan tedbirler topluluğu olmayıp, donanımın performansını, güvenirliliğini, düzenli ve verimli, arızayı önleyecek şekilde emniyetli çalış- tırarak en üst düzeyde tutmak ve işletme kayıplarını en aza indirmektir. İnsan hayatı ve mal güvenliği açısından asansör tesisleri diğer makine sistemlerinden daha yüksek emniyet ve güvenililirlik seviyelerine sahip olmalıdır. Herhangi bir nedenle asansörler devre dışı kaldıkları zaman, tamir edilmek, ayarlanmak veya değiştirilmek zorundadır. Bakımın Amacı: Asansörlere uygulanan bakımın amacı, donanımın performansını, güvenirliliğini sağlamaktır. Ayrıca tesisi düzenli ve verimli, arızayı önleyecek düzeyde emniyetli olarak çalıştırılacak en üst düzeyde tutmak ve işletme kayıplarını en aza indirmek de bakımın amaçlarındandır.