HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Tecrübeli kadrosuyla Karadeniz bölgesinde güçlü ve güvenli asansör firmaları arasında en önlerde yerini almış, çalışmalarını ülke çapına ve yurtdışına taşıyarak asansör montaj, bakım ve onarım ve servis hizmetlerinde aranan bir marka olmuştur.

Bilgi işlem alanındaki gelişmeler sonucu olarak makina konstrüksiyonunda bilgisayar destekli tasarım programlarımn kullanımı yaygınlaşmıştır.
AutoCAD gibi bilgisayar destekli tasarım programları proje zamanını kısaltmakta, konstrüksiyonla ile ilgili bütün bilgileri kısa sürede vennekte ve modelin değişik görünümlerini kolaylıkla gösterebilmektedir. 

Asansörlerin klasik yöntemlerle konstrüksiyonu, uzun hesaplamalar ve çizimlerden oluşmaktadır. Bu çalışmada klasik konstrüksiyon çalışmalarının yerini almak üzere, bir yapay zeka dili olan LISP programlama dilinin AutoCAD için uyarlanmış hali olan AutoLISP kullanılarak AutoCAD R14 ortamında bir bilgisayar programı hazırlanmıştır. Geliştirilen programla, asansörlerin boyutlandırılması ve çizimi gerçekleştirilmiştir